חברת לדיטק מקבוצת אל-מור  עוסקת בהתייעלות אנרגטית ומטרתה להקטין בצורה משמעותית את צריכת החשמל עם דגש על שימוש בגופי תאורת לד חסכוניים ויעילים במיוחד המאפשרים חיסכון של כ-70% מצריכת החשמל ומעלויות האחזקה, בהשוואה למערכות תאורה הקונבנציונליות.

אנו מציעים ללקוחותינו אפשרות מימון לביצוע הפרויקט ללא כל השקעה וחיסכון בעליות החל מהיום הראשון.

תחום התאורה הינו צרכן האנרגיה השני בגודלו בארץ ובעולם וכ-25% מצריכת החשמל מופנית לתאורת חוץ ופנים. בשנים האחרונות חל שינוי דרמטי זה בשל התפתחות מדהימה של השימוש בתאורת הלד.

טכנולוגיית הלד (LED – Light Emitting Diode) חסכונית, בעלת אורך חיים ארוך ונצילות אנרגטית גבוהה מחליפה את שיטות התאורה המסורתיות של נורות פריקה מסוג מטל-הלייד או נל״ג בתאורת החוץ והפנים, ותאורות הפלואורסנט למיניהן.

לדיטק מתמחה בפרויקטים בתחום ההתייעלות האנרגטית בתאורה במפעלים, בחברות, בקיבוצים ובעיריות.

בין יתר הפתרונות אנו מציעים גם תאורת חוץ ופנים יעילה הכוללת יחידות המאפשרות תכנון פרופיל תאורה וחיבור למערך הבקרה והביטחון למערך הבקרה והביטחון.

יחידות אלו מתוכנתות לפרופיל תאורה חסכוני הכולל עמעום כאשר אין צורך ברמת הארה מלאה, והעלאת עוצמת התאורה בשעת הצורך. החברה מובילה את שוק תאורת הלד בישראל והתקינה כבר עשרות אלפי פנסי תאורת לד חוץ ופנים, רבים מהם עם מערכות תקשורת ובקרה.

עקרונות מנחים:

  • לדיטק מחויבת לפתרון המיטבי ללקוח בהיבט של cost life cycle, כלומר מבט ארוך טווח על צרכי הלקוח ועל הפתרון המתאים בהיבטי ההשקעה והחיסכון.
  • לדיטק מציעה פתרון TURN KEY מלא, לרבות ביצוע סקר התכנות, אפיון הפתרון, אתור הטכנולוגיה הנדרשת, תכנון תאורה, רכישת הציוד, ניהול הפרויקט והתקנת הציוד והמערכות הנלוות, ניטור 24/7, אחריות שירות ומלאי חלפים לטווח ארוך.
  • חסם מרכזי ביישום התייעלות אנרגטית הוא הקצאת המימון להטמעת האמצעים. לדיטק מתמחה במימון פרויקטים, ומציעה ללקוח את האפשרות להשקיע את ההון הנדרש ליישום ההתייעלות האנרגטית.
  • החזר ההשקעה מגיע מההכנסה הפנויה שתיווצר בעלויות החשמל והאחזקה.
  • לדיטק מאפשרת ללקוח לבנות את החזר ההשקעה כך שהלקוח ירוויח מיד בתום התקנת המערכת.
  • לדיטק מציעה אחריות ארוכת שנים על הציוד, ומחויבת לעמידה בכל תקני האיכות המחמירים ביותר.

לאתר החברה